50000
Zadowolonych Uczestników

1. Wybierz temat szkolenia

2. Zamów szkolenie

Szkolenia na Odległość

Jeszcze rok temu trudno było nam sobie wyobrazić, że większość szkoleń w 2020 roku będziemy prowadzić w  formie on-line.  Do niedawna nauka z wykorzystaniem platform kształcenia na odległość w czasie rzeczywistym stanowiła niewielki margines rynku edukacyjnego w Polsce. Jednak pandemia zmusiła nie tylko szkoły i uczelnie wyższe, ale również firmy szkoleniowe do pracy w formie zdalnej.

W naszej firmie realizując szkolenia dla oświaty i biznesu wykorzystujemy profesjonalną i zarazem komercyjną platformę ClickMeeting. Porównując inne platformy z oprogramowaniem webinarowym, w ClickMeeting wystarczy ustawić tylko kilka opcji i można cieszyć się realizacją szkoleń on-line. Za nami już kilkadziesiąt udanych szkoleń zrealizowanych z wykorzystaniem tego innowacyjnego narzędzia. Teraz praktycznie każde szkolenie i warsztaty możemy przeprowadzić on-line.

Rady Pedagogiczne

Grupa Edukacyjna Aktywne Szkolenia Sp. z o. o. została stworzona już blisko 10 lat temu. Główną ideą Aktu Założycielskiego Spółki była realizacja szkoleń Rad Pedagogicznych bezpośrednio w placówkach oświatowych na terenie województwa łódzkiego, śląskiego i świętokrzyskiego. Niemniej jednak już w ciągu pierwszego roku działalności okazało się, iż nasza oferta Szkoleń Rad Pedagogicznych „szytych na miarę”  zdobyła aprobatę i uznanie placówek oświatowych na terenie całej Polski. Dzisiaj jesteśmy liderem w branży organizacji szkoleń oraz warsztatów dedykowanych wyłącznie dla szkół i przedszkoli.

Współpracujemy również z wieloma firmami i instytucjami realizującymi projekty współfinansowane z środków Unii Europejskiej w zakresie realizacji szkoleń zawodowych głównie na terenie województwa łódzkiego. Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu: sprzedaży, handlu, logistyki czy kosmetyki. Dzięki tym działaniom umożliwiamy wielu osobom bezpłatnie podnieść kompetencje i kwalifikacje zawodowe …

Kontakt

Sekretariat Główny / Biuro Zarządu:

Grupa Edukacyjna Aktywne Szkolenia Sp. z o. o.
Dział Szkoleń Rad Pedagogicznych dla Szkół i Przedszkoli
97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Narutowicza 64 / 20
Centrala telefoniczna: 44 / 307 00 87  Infolinia: 730 775 782
sekretariat@aktywneszkolenie.pl / www.aktywneszkolenie.pl
Godziny pracy:    poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 16.00

Oddziały Mobilne:

Wybierz dane województwo na mapie po prawej stronie i skontaktuj
się bezpośrednio z naszym  specjalistą ds. szkoleń odpowiedzialnym
za dane województwo. Udostępniamy kontakt telefoniczny i mailowy.

Dane Rejestrowe Firmy:
Grupa Edukacyjna Aktywne Szkolenia Sp. z o. o.
97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Narutowicza 64 / 20
KRS: 0000476278, NIP: 771-287-83-17,  REGON: 101662214
Rachunek Bank PKO BP: 46 1020 3958 0000 9702 0185 9495
Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych: 2.10/00096/2018.


Pracujemy już dla Państwa blisko 10 lat.
Skontaktuj się z naszym Specjalistą ds. Szkoleń.

Działamy na terenie całego kraju

Nasze mobilne oddziały w całej Polsce, tj. Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Kielce, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. Nasi specjaliści ds. szkoleń chętnie spotkają się z Państwem osobiście w placówce oświatowej  i przedstawią naszą aktualną ofertę szkoleniową. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego …