20000
Zadowolonych nauczycieli

Poznaj Nas

Grupa Edukacyjna Aktywne Szkolenia Sp. z o. o. to firma szkoleniowa z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie organizacji kompleksowych Szkoleń Rad Pedagogicznych. Na stałe współpracujemy z grupą ponad 30 trenerów z całej Polski, którzy pełnią bądź pełnili funkcję  dyrektora  placówki  oświatowej,  część  z  nich  posiada  tytuł  doktora.

Profesjonalizm trenerów Grupy Edukacyjnej Aktywne Szkolenia Sp. z o. o. i obszerna wiedza z zakresu prawa oświatowego, zarządzania w oświacie, motywowania, wychowywania oraz nowoczesnych technologii w edukacji pozwoliły nam na zdobycie uznania wśród klientów i nawiązania stałej współpracy  z wieloma placówkami oświatowymi z obszaru całego kraju.

Dyrekcja, trenerzy oraz współpracownicy Grupy Edukacyjnej Aktywne Szkolenia Sp. z o.o.

Nasza Misja

Gdy dzisiejsi pięćdziesięciolatkowie chodzili do szkoły, świat edukacji i technologii wyglądał zupełnie inaczej. Komputery wyglądały jak szafy, a ich moc obliczeniowa była dużo mniejsza od dzisiejszych telefonów komórkowych. Strony internetowe, poczta elektroniczna, komunikatory internetowe, platformy edukacyjne do kształcenia zdalnego przez Internet to daleka przyszłość, o której nikt nie mógł nawet pomyśleć, gdyż wyobraźnia ówczesnego dwudziestolatka nie sięgała tak daleko.

Postęp techniki zrewolucjonizował niemal każdą dziedzinę życia, poczynając od pracy, a kończąc na komunikowaniu się czy odpoczynku. Reformy w oświacie, których byliśmy świadkami w ostatnich latach przyczyniły się do zmian w polskim szkolnictwie. Dlatego musi zmienić się sposób kształcenia dzieci, młodzieży, jak również dorosłych.

Szkoła musi być nowoczesna, a nauczyciele kreatywni oraz innowacyjni !!!

Projekty UE

Masz świetny pomysł, ale nie wiesz jak i z jakich środków go zrealizować? Chciałbyś sięgnąć po fundusze z Unii Europejskiej? Może gubisz się wśród wielu różnych programów i szukasz tego jednego, z którego mógłbyś otrzymać pomoc unijną? Możemy przygotować projekt dla Twojej placówki oświatowej !!!

W ostatnim czasie współpracowaliśmy przy realizacji projektów:

  • „Rozwijamy Skrzydła” – wartość projektu: 403 619,89 zł
  • „Gimnazjum Marzeń – XXI Wieku” – wartość projektu: 243 228,73 zł
  • „Szkoła Inspiracji” – wartość projektu: 269 412,00 zł
  • „Akademia Kompetencji” – wartość projektu: 293 184,37 zł
  • „Akademia Umiejętności” – wartość projektu: 494 640,95 zł
  • „E-BELFER” – wartość całego projektu: 56 565,80 zł
  • „Nauczyciel Przyszłości” – wartość projektu: 65 430,19 zł

Współpraca

Dzięki naszemu doświadczeniu i wykwalifikowanym specjalistom oferujemy najlepsze szkolenia na rynku! Działamy na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa łódzkiego, śląskiego oraz świętokrzyskiego. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku trenera w zakresie następujących zagadnień: prawa oświatowego, zarządzania placówką oświatową, rozwoju osobistego, wychowania i motywowania, nowoczesnych technologii w nauczaniu. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz całkowite pokrycie kosztów związanych z czynnościami logistycznymi oraz organizacyjnymi w ramach zleconych szkoleń. Wszystkim naszym współpracownikom umożliwiamy nawiązanie stałej współpracy w ramach projektów szkoleniowych realizowanych na terenie całej Polski.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie przygotowanego przez naszą firmę FORMULARZA
oraz nadesłania swojej aplikacji zawierającej również CV na adres: sekretariat@aktywneszkolenie.pl

Kontakt

Sekretariat Główny / Biuro Zarządu:

Grupa Edukacyjna Aktywne Szkolenia Sp. z o. o.
Dział Szkoleń Rad Pedagogicznych dla Szkół i Przedszkoli
97-300 Piotrków Trybunalski, ulica Armii Krajowej 24 A
Centrala telefoniczna: 44 / 307 00 87  Infolinia: 730 775 705
sekretariat@aktywneszkolenie.pl / www.aktywneszkolenie.pl
Godziny pracy:    poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 16.00

Nasze Mobilne Oddziały:

Wybierz dane województwo na mapie po prawej stronie i skontaktuj
się bezpośrednio z naszym  specjalistą ds. szkoleń odpowiedzialnym
za dane województwo. Udostępniamy kontakt telefoniczny i mailowy.

Dane Rejestrowe Firmy:
Grupa Edukacyjna Aktywne Szkolenia Sp. z o. o.
97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Słowackiego 155/157  l. 19
KRS: 0000476278, NIP: 771-287-83-17,  REGON: 101662214
Rachunek Bank PKO BP: 46 1020 3958 0000 9702 0185 9495


Zamów szkolenie
Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. Szkoleń.

Działamy na terenie całego kraju

Nasze mobilne oddziały w całej Polsce, tj. Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Kielce, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. Nasi specjaliści ds. szkoleń chętnie spotkają się z Państwem osobiście w placówce oświatowej  i przedstawią naszą aktualną ofertę szkoleniową. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego …