50000
Zadowolonych Uczestników

Poznaj Nas

Grupa Edukacyjna Aktywne Szkolenia Sp. z o. o. to firma szkoleniowa z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie organizacji kompleksowych Szkoleń Rad Pedagogicznych. Na stałe współpracujemy z grupą ponad 30 trenerów z całej Polski, którzy pełnią bądź pełnili funkcję dyrektora placówki oświatowej, część z nich posiada tytuł doktora.

Profesjonalizm trenerów Grupy Edukacyjnej Aktywne Szkolenia Sp. z o. o. i obszerna wiedza z zakresu prawa oświatowego, zarządzania w oświacie, motywowania, wychowywania oraz nowoczesnych technologii w edukacji pozwoliły nam na zdobycie uznania wśród klientów i nawiązania stałej współpracy z wieloma placówkami oświatowymi z obszaru całego kraju.

Dyrekcja, trenerzy oraz współpracownicy Grupy Edukacyjnej Aktywne Szkolenia Sp. z o.o.

Siedziba Firmy

Szkolenia najczęściej prowadzimy bezpośrednio u Państwa. Niemniej jednak zawsze możemy zorganizować je w siedzibie naszej firmy, która znajduje się w nowoczesnym budynku w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Dysponujemy klimatyzowanymi salami wyposażonymi w niezbędny sprzęt multimedialny z dostępem do sieci Internet. Na wyposażeniu każdej sali jest również sprzęt komputerowy na którym można prowadzić warsztaty z zaawansowanej obsługi programów informatycznych. Ponadto należy wspomnieć, iż budynek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, a jego położenie w głównym ciągu komunikacyjnym miasta zapewnia łatwy dojazd.

Sale szkoleniowe wynajmujemy również innym firmom, które szukają odpowiedniego miejsca na organizację własnych konferencji, szkoleń czy warsztatów. Zapewniamy wtedy kompleksową obsługę concierge według potrzeb. Każdorazowo koszty wynajmu ustalane są indywidualnie z uwagi na różne oczekiwania poszczególnych klientów.

Nasza Misja

Gdy dzisiejsi pięćdziesięciolatkowie chodzili do szkoły, świat edukacji i technologii wyglądał zupełnie inaczej. Komputery wyglądały jak szafy, a ich moc obliczeniowa była dużo mniejsza od dzisiejszych telefonów komórkowych. Strony internetowe, poczta elektroniczna, komunikatory internetowe, platformy edukacyjne do kształcenia zdalnego przez Internet to daleka przyszłość, o której nikt nie mógł nawet pomyśleć, gdyż wyobraźnia ówczesnego dwudziestolatka nie sięgała tak daleko. Postęp techniki zrewolucjonizował niemal każdą dziedzinę życia, poczynając od pracy, a kończąc na komunikowaniu się czy odpoczynku. Reformy w oświacie, których byliśmy świadkami w ostatnich latach przyczyniły się do zmian w polskim szkolnictwie. Dlatego musi zmienić się sposób kształcenia dzieci, młodzieży, jak również dorosłych.

Szkoła musi być nowoczesna, a nauczyciele kreatywni oraz innowacyjni !!!

Cele Statutowe

W dniu 1 września 2019 r. weszły w życie zmiany w Karcie Nauczyciela, m.in. w art. 70a dodano ust. 3a. Określono w nim katalog form doskonalenia zawodowego nauczycieli finansowanych ze środków wyodrębnionych na ten cel. Zgodnie z tym przepisem ze środków na doskonalenie zawodowe nauczycieli dofinansowuje się koszty udziału nauczycieli w seminariach, konferencjach, wykładach, warsztatach, szkoleniach, studiach podyplomowych oraz innych formach doskonalenia zawodowego nauczycieli prowadzonych odpowiednio przez placówki doskonalenia nauczycieli, szkoły wyższe oraz inne podmioty, których zadania statutowe obejmują doskonalenie zawodowe nauczycieli.

Źródło: Ministerstwo Edukacji Narodowej
w zakresie finansowania szkoleń nauczycieli.

Akt Założycielski Grupy Edukacyjnej Aktywne Szkolenia Sp. z o. o.  i Statut udostępniamy na Państwa życzenie.

Współpraca

Dzięki naszemu doświadczeniu i wykwalifikowanym specjalistom oferujemy najlepsze szkolenia na rynku! Działamy na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa łódzkiego, śląskiego oraz świętokrzyskiego. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku trenera w zakresie następujących zagadnień: prawa oświatowego, zarządzania placówką oświatową, rozwoju osobistego, wychowania i motywowania, nowoczesnych technologii w nauczaniu. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz całkowite pokrycie kosztów związanych z czynnościami logistycznymi oraz organizacyjnymi w ramach zleconych szkoleń. Wszystkim naszym współpracownikom umożliwiamy nawiązanie stałej współpracy w ramach projektów szkoleniowych realizowanych na terenie całej Polski.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie przygotowanego przez naszą firmę FORMULARZA
oraz nadesłania swojej aplikacji zawierającej również CV na adres: sekretariat@aktywneszkolenie.pl

Projekty UE

Masz świetny pomysł, ale nie wiesz jak i z jakich środków go zrealizować? Chciałbyś sięgnąć po fundusze z Unii Europejskiej? Może gubisz się wśród wielu różnych programów i szukasz tego jednego, z którego mógłbyś otrzymać pomoc unijną? Możemy przygotować projekt dla Twojej placówki oświatowej !!!

W ostatnim czasie współpracowaliśmy przy realizacji projektów:

  • „Rozwijamy Skrzydła” – wartość projektu: 403 619,89 zł
  • „Gimnazjum Marzeń – XXI Wieku” – wartość projektu: 243 228,73 zł
  • „Szkoła Inspiracji” – wartość projektu: 269 412,00 zł
  • „Akademia Kompetencji” – wartość projektu: 293 184,37 zł
  • „Akademia Umiejętności” – wartość projektu: 494 640,95 zł
  • „E-BELFER” – wartość całego projektu: 56 565,80 zł
  • „Nauczyciel Przyszłości” – wartość projektu: 65 430,19 zł
16
obsługiwanych województw
30
Najlepszych trenerów
5000
Godzin szkoleń

Kontakt

Sekretariat Główny / Biuro Zarządu:

Grupa Edukacyjna Aktywne Szkolenia Sp. z o. o.
Dział Szkoleń Rad Pedagogicznych dla Szkół i Przedszkoli
97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Narutowicza 64 / 20
Centrala telefoniczna: 44 / 307 00 87  Infolinia: 730 775 782
sekretariat@aktywneszkolenie.pl / www.aktywneszkolenie.pl
Godziny pracy:    poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 16.00

Nasze Mobilne Oddziały:

Wybierz dane województwo na mapie po prawej stronie i skontaktuj
się bezpośrednio z naszym  specjalistą ds. szkoleń odpowiedzialnym
za dane województwo. Udostępniamy kontakt telefoniczny i mailowy.

Dane Rejestrowe Firmy:
Grupa Edukacyjna Aktywne Szkolenia Sp. z o. o.
97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Narutowicza 64 / 20
KRS: 0000476278, NIP: 771-287-83-17,  REGON: 101662214
Rachunek Bank PKO BP: 46 1020 3958 0000 9702 0185 9495
Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych: 2.10/00057/2023.


Pracujemy już dla Państwa blisko 10 lat.
Skontaktuj się z naszym Specjalistą ds. Szkoleń.

Działamy na terenie całego kraju

Nasze mobilne oddziały w całej Polsce, tj. Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Kielce, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. Nasi specjaliści ds. szkoleń chętnie spotkają się z Państwem osobiście w placówce oświatowej  i przedstawią naszą aktualną ofertę szkoleniową. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego …