baner_1 baner_2 baner_3 bener_4

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Grupa Edukacyjna AKTYWNE SZKOLENIA Sp. z o. o.
to innowacyjne i nowoczesne podejście
do spraw kształcenia !!!

Nasze szkolenia to profesjonalnie przekazana wiedza
z dużą dawką integracji i dobrej zabawy !!!

Zapoznaj się z ofertą naszych szkoleń już dzisiaj !!!

Organizacja Wyjazdów Integracyjno - Szkoleniowych


Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom proponujemy organizację wyjazdów integracyjnych połączonych ze szkoleniami Rady Pedagogicznej. Szkolenia organizowane przez Grupę Edukacyjną Aktywne Szkolenia Sp. z o. o. to profesjonalnie przekazana wiedza z dawką integracji i dobrej zabawy.

Obecnie współpracujemy z kilkoma ośrodkami szkoleniowo - konferencyjnymi na terenie województwa łódzkiego, gdzie spędzicie Państwo przyjemnie czas w komfortowych warunkach. Za każdym razem jednak taki wyjazd dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Inwestycja w dwudniowy wyjazd integracyjno - szkoleniowy z noclegiem w pokoju hotelowym, pełnym wyżywieniem oraz uroczystą kolacją dla jednej osoby już od 185 zł. Dla grup 40 osobowych gwarantujemy dodatkowe atrakcje, a dla szkoły UPOMINEK !!!

ZADZWOŃ DO NAS I SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
na rok szkolny 2017/2018 !!!!

ZOBACZ ULOTKĘ

Nasze wyjazdy integracyjne połączone ze szkoleniem Rady Pedagogicznej kosztują tyle, ile tradcyjne szkolenie u konkurencji w Państwa placówce !!! Jak raz zdecydujesz się na nasze szkolenie połączone z wyjazdem integracyjnym, nie będziesz chciał już uczestniczyć w szkoleniach tradycyjnych.


ZAMÓW WYCENĘ WYJAZDU INTEGRACYJNEGO - SZKOLENIOWEGO
tel. 44 / 307 00 87 lub 730 775 705

/ szkolenie możemy zorganizować również we wskazanym miejscu na terenie całej Polski /

Nowości w Ofercie
Grupy Edukacyjnej
Szkolenia na Zamówienie

Organizujemy szkolenia na zamówienie spoza swojej podstawowej oferty zarówno dla szkół, organów prowadzących lub innych instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Szkolenia prowadzimy w naszych salach szkoleniowych lub w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.


Masz pytanie ? - zadzwoń.

(6kB)