baner_1 baner_2 baner_3 bener_4

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Grupa Edukacyjna AKTYWNE SZKOLENIA Sp. z o. o.
to innowacyjne i nowoczesne podejście
do spraw kształcenia !!!

Nasze szkolenia to profesjonalnie przekazana wiedza
z dużą dawką integracji i dobrej zabawy !!!

Zapoznaj się z ofertą naszych szkoleń już dzisiaj !!!

Akcje Promocyjne dla Szkół


  1. (27kB)

    Szkoły, które do końca roku szkolnego 2017/2018 zamówią dwa szkolenia z oferty podstawowej po spełnieniu warunków promocji mogą otrzymać UPOMINEK w postaci urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka, skaner, kopiarka).
Multimedialne warsztaty z tablicą interaktywną i projektorem


  1. Projektor multimedialny bardzo często jest dzisiaj niezbędnym urządzeniem do przeprowadzenia ciekawej lekcji. Warsztaty z zakresu wykorzystania projektora multimedialnego 3D na zajęciach dydaktycznych dla całej Rady Pedagogicznej wraz z inwestycją w nowoczesne urządzenie to wydatek w kwocie 2650 zł.

  2. Moblina tablica interaktywna w pełni zastępuje standardowe stacjonarne rozwiązania. Urządzenie takie pozwala na przekształcenie niemalże każdej płaskiej powierzchni w ekran dotykowy, sterowany za pomocą specjalnego pióra elektronicznego. Warsztaty z zakresu obsługi mobilnej tablicy interaktywnej nowej generacji dla całej Rady Pedagogicznej wraz z inwestycją w nowoczesne urządzenie to wydatek w kwocie 2650 zł lub 3250 zł.Szczegóły na temat promocji Multimedialne warsztaty z tablicą interaktywną i projektorem są ogólnodostępne dla wszystkich potencjalnych klientów na naszej stronie internetowej oraz w siedzibie Grupy Edukacyjnej Aktywne Szkolenia Sp. z o. o.

Nowości w Ofercie
Grupy Edukacyjnej
Szkolenia na Zamówienie

Organizujemy szkolenia na zamówienie spoza swojej podstawowej oferty zarówno dla szkół, organów prowadzących lub innych instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Szkolenia prowadzimy w naszych salach szkoleniowych lub w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.


Masz pytanie ? - zadzwoń.

(6kB)