baner_1 baner_2 baner_3 bener_4

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Grupa Edukacyjna AKTYWNE SZKOLENIA Sp. z o. o.
to innowacyjne i nowoczesne podejście
do spraw kształcenia !!!

Nasze szkolenia to profesjonalnie przekazana wiedza
z dużą dawką integracji i dobrej zabawy !!!

Zapoznaj się z ofertą naszych szkoleń już dzisiaj !!!

Nowoczesne Technologie w Nauczaniu


 1. Nowoczesna edukacja z tablicą interaktywną

  Na zajęciach zostaną omówione korzyści wynikające z używania na lekcjach tablic interaktywnych. Zostanie przedstawione oprogramowanie różnych firm do obsługi tablic oraz konkretne rozwiązania technologiczne.

  /zadzwoń i zapytaj o szczegółowy plan szkolenia/

 2. Platforma Moodle czyli innowacyjne nauczanie

  E-learning to przyszłość edukacji. Już wkrótce zgodnie z nowymi wymaganiami, każda szkoła będzie musiała obok kształcenia tradycyjnego równolegle prowadzić kształcenie zdalne przez Internet. Na zajęciach zostanie przedstawione działanie darmowej platformy e-learningowej. Dzięki takiemu oprogramowaniu testy sprawdzają się automatycznie, a ocena generuje się natychmiast.

  /zadzwoń i zapytaj o szczegółowy plan szkolenia/

 3. Tworzenie stron internetowych bez tajemnic

  Dzisiaj każda szkoła posiada własną stronę internetową. Jednak czy nie warto, żeby każdy nauczyciel mógł również stworzyć swoją prywatną stronę internetową z wykorzystaniem darmowych systemów CMS? Z pewnością taki nauczyciel wyróżni się w szkole, a uczniowie chętnie będą korzystać z materiałów, które na niej zamieści.

  /zadzwoń i zapytaj o szczegółowy plan szkolenia/

 4. Grafika komputerowa dla nauczycieli

  Chcesz stworzyć profesjonalne materiały reklamowe szkoły, ale za bardzo nie wiesz, jak się za to zabrać? Na tych zajęciach nauczysz się tworzyć ulotki, wizytówki, foldery, które potem będzie można wydrukować. Zdobytą wiedzę można wykorzystać również prowadząc dodatkowe zajęcia z grafiki komputerowej dla uczniów.

  /zadzwoń i zapytaj o szczegółowy plan szkolenia/

 5. Innowacyjne narzędzia w nauczaniu języków obcych

  To chyba jedyne takie szkolenie dla nauczycieli języków obcych. Na zajęciach zostanie przedstawione działanie programu ZARB, który świetnie sprawdza się podczas przygotowania materiałów dydaktycznych, m.in. rozbudowanych krzyżówek, testów. Program komputerowy VOICE READER to następne innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu każdy tekst pisany zamienimy na plik dźwiękowy.

  /zadzwoń i zapytaj o szczegółowy plan szkolenia/

 6. Tablety multimedialne na lekcjach języków obcych

  Na lekcjach warto również wykorzystywać tablety multimedialne, które obecnie zdobywają dużą popularność. Wyposażenie laboratorium językowego w bezprzewodową sieć internetową oraz zestaw piętnastu tabletów ze słuchawkami to koszt około 3500 zł. Lekcje prowadzone z wykorzystaniem tego nowego medium z pewnością będą ciekawe oraz wyróżnią szkołę na tle innych placówek oświatowych.

  /zadzwoń i zapytaj o szczegółowy plan szkolenia/


Nowości w Ofercie
Grupy Edukacyjnej
Szkolenia na Zamówienie

Organizujemy szkolenia na zamówienie spoza swojej podstawowej oferty zarówno dla szkół, organów prowadzących lub innych instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Szkolenia prowadzimy w naszych salach szkoleniowych lub w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.


Masz pytanie ? - zadzwoń.

(6kB)