baner_1 baner_2 baner_3 bener_4

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Grupa Edukacyjna AKTYWNE SZKOLENIA Sp. z o. o.
to innowacyjne i nowoczesne podejście
do spraw kształcenia !!!

Nasze szkolenia to profesjonalnie przekazana wiedza
z dużą dawką integracji i dobrej zabawy !!!

Zapoznaj się z ofertą naszych szkoleń już dzisiaj !!!

Akademia Coachingu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z branży oświatowej oraz jednostek administracji publicznej postanowiliśmy w ramach Grupy Edukacyjnej Aktywne Szkolenia Sp. z o. o. uruchomić nasz nowy produkt, tj. Akademię Coachingu.

Praca w administracji publicznej jest jedną z najbardziej trudnych i wymagających, a jednocześnie najbardziej niedocenianych. Podczas szkolenia uczestnicy poznają sposoby na odzyskanie energii życiowej do codziennego podejmowania wyzwań związanych z pracą. W trakcie zajęć zostanie poruszony temat wypalenia zawodowego oraz przeprowadzony coaching z zakresu motywacji oraz zarządzania czasem.

Szkolenie w ramach Akademii Coachingu trwa 12 godzin dydaktycznych podzielonych na dwa dni szkoleniowe. Zagadnienia poruszane na szkoleniu: podstawy coachingu, zarządzanie czasem, techniki relaksacyjne, trening motywacyjny, psychologia komunikacji, coaching jako styl zarządzania.

/zadzwoń i zapytaj o plan szkolenia/

Koszt inwestycji w dwudniowe szkolenie:
  • Jednostki oświatowe - tylko 2980 zł
  • Administracja publiczna - tylko 3180 zł
  • Klient biznesowo / korporacyjny - tylko 3380 zł

Trenerami Grupy Edukacyjnej Aktywne Szkolenia Sp. z o. o. kieruje pasja jako podstawowy napęd działania i wiara w to, że bez względu na okoliczności każdy człowiek może osiągnąć sukces żyjąc w zgodzie ze swoim otoczeniem.


Dział Szkoleń Rad Pedagogicznych:
szkolenie@aktywneszkolenie.pl
Telefon: 44 / 307 00 87 lub 730 775 705

Nowości w Ofercie
Grupy Edukacyjnej
Szkolenia na Zamówienie

Organizujemy szkolenia na zamówienie spoza swojej podstawowej oferty zarówno dla szkół, organów prowadzących lub innych instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Szkolenia prowadzimy w naszych salach szkoleniowych lub w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.


Masz pytanie ? - zadzwoń.

(6kB)